Project Hospital
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
avatar
Medvěd
intern
Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2018-11-12

[OPEN] Nefungující JIP Empty [OPEN] Nefungující JIP

Mon Nov 12, 2018 1:07 am
Ahoj, komunikoval jsem s vámi nebo vaším kolegou přes Steam fórům. Dostal jsem za úkol vám poslat save file, tak přikládám + screen shot, který jsem pořídil po odmítnutí hry na hospitalizaci na JIP. Jinak též celý popis mé situace, který jsem psal i na steam + nějaký dodatek.

- Každopádně z posledních pár hodin hraní jsem vypozoroval. Že je to střídavě. Začal jsem hrát znova a všechno běželo. Postavil jsem JIPku, protože to situace nějakého pacienta vyžadovala. Po postavení a zprovoznění, jako kdyby JIPka vůbec nebyla. Pacient odešel. Následující den, se mi podařilo ubytovat na JIPce 2 pacienty. Den poté byla JIPka zase nefunkční. Též se mi stalo, že mi zkolaboval pacient v čekárně. Odvezli ho na Trauma kde strávil cca 24 hodin bez povšimnutí dokud mi tam neumřel. xD Zkoušel jsem i přidat doktora či sestru navíc, ale všichni seděli u PC a nic se nedělo.  

Hra má neskutečný potenciál a už teď má luxusní zpracování. Chce to doopravit tyhle chybky, kvůli kterým se hra stává obtížnější a občas i naštve a bude to perfektní. Častokrát "jsou" zrovna na JIPce pacienti za 3000 apod. a to už je slušný zisk.
Do budoucna mě napadlo, že jsme jako hráči příliš omezování čtvercovými nebo obdélníkovými místnostmi. Mít tu možnost udělat místnost třeba do L nebo podobného tvaru, který se nám může hodit kvůli nedostatku prostoru apod. Nehledě na chodby - Nejsem si plně jist významem chodem pro chod hry, ale kdybych na každém oddělení mohl mít 1 chodbu místo 10, protože jak jsem psal, nelze udělat tvar L apod., bylo by to určitě vzhlednější.
Dále bych dal určitou prioritu do zasahování k léčbě pacientů, podobně jako tomu je u diagnostiky. Moje zkušenost je taková, přijde pacient a já můžu určit kterým procesem projde nejprve (RLG, CT apod.), to je supr. Ale problém nastává v léčbě. Stalo se mi, že mi přišel vážnější případ a po dokončení diagnostiky a určení všech symptomů, jsem si byl jist, že bude lepší ho dát na (v té době fungující) JIPku a předepsat mu kdo ví co všechno, aby nezkolaboval. NE, doktor řekl hospitalizovat na obyč pokoj a nic nepředepsal. Tak bylo po jeho. O 1 hodinu dostal nějaký šok či dehydrataci a byl převezen na JIP. Prostě hráč by dle mého názoru měl mít větší vliv na léčbu. To je prozatím vše. Děkuji, za váš čas a zájem zlepšit prožitek ze hry. Smile

Pěkný den, Medvěd
Attachments
[OPEN] Nefungující JIP Attachment
dobre rozehrane.zip You don't have permission to download attachments.(703 Kb) Downloaded 1 times
[OPEN] Nefungující JIP Attachment
Nefungující JIP.jpg You don't have permission to download attachments.(655 Kb) Downloaded 1 times
jan.oxymoron
jan.oxymoron
developer
Posts : 2309
Reputation : 335
Join date : 2018-03-23

[OPEN] Nefungující JIP Empty Re: [OPEN] Nefungující JIP

Mon Nov 12, 2018 6:00 pm
Ahoj, díky za podrobnou zprávu, na opravách pracujeme co můžeme! Smile

Na JIP z uložené hry se podívám, některé tyhle chyby na naší straně za žádnou cenu nechtějí jít navodit, takže každý save může velice pomoct.

A ke zbývajícím bodům:
- Dobrá zpráva, místnosti do L jde stavět, stačí začít táhnout z políčka, které už patří k další místnosti.
- Kontrola nad pacienty - šlo o převzaté pacienty? U těch by doktoři hráči do zelí lézt neměli.

Diky, Hozna
avatar
Medvěd
intern
Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2018-11-12

[OPEN] Nefungující JIP Empty Re: [OPEN] Nefungující JIP

Mon Nov 12, 2018 6:55 pm
Fakt?! Laughing Já právě zkoušel jak říkáte, táhnout z políčka a asi jsem udělal něco špatně..
Ohledně pacienta šlo o Trauma centrum, kde se provádělo vyšetření a léčba. Dle stavu pacienta mi bylo jasné, že to bude chtít JIPku. Doktor rozhodl jinak a zrušil mé rozhodnutí. Možná to může mít něco spojeného s tou mojí nefungující JIP.
Jinak si dělám screenshoty z každého pacienta, který mi odejde kvůli nefungující JIPce. Celkem už to dělá tak cca 20 000 dolarů. Budu po vás požadovat odškodné ve skutečném světě! Twisted Evil Později pošlu číslo svého účtu a kód banky. Brzy na shledanou u soudu nebo jenom v chatu. Twisted Evil

Hezký podvečer Laughing , Medvěd
avatar
Medvěd
intern
Posts : 3
Reputation : 0
Join date : 2018-11-12

[OPEN] Nefungující JIP Empty Re: [OPEN] Nefungující JIP

Tue Nov 13, 2018 11:46 am
Jinak musím opět žalovat další problém s JIP. Začal jsem hrát od znovu a postavil si malou JIP. Když pacient začne kolabovat (kóma), pošlou ho na JIP a to skutečně funguje (až mě to překvapilo). Než ho dovezou na JIP naklikám všechny možné procedury, ale především PODPORU ŽIVOTA. Přivezou ho na JIP a doktor se dojde podívat. Neproběhne žádný proces který jsem přikázal k provedení a především ani ta PODPORA ŽIVOTA. Následuje umrtí pacienta. Stalo se mi to tak 10x a je furt stejné. Ikdyž nenaklikám vůbec nic a nechám vše na doktorovi, nic se nestane a pacient prostě umře. Alespon už mi funguje oddělení JIP, ve významu, že mi tam pošlou pacienty. Very Happy Sice tam jedou akorát tak umřít, ale co se dá dělat.

Děkuji a přeji hezký den, Medvěd.
Sponsored content

[OPEN] Nefungující JIP Empty Re: [OPEN] Nefungující JIP

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum